czwartek, 16 września 2010

Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia - e-book

W książce "Szybka nauka – praktyczne ćwiczenia" autor, zaprezentuje Ci ponad 90 ćwiczeń, które sprawią że nauka przestanie być dla Ciebie jakimkolwiek problemem.
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia
Szybka nauka - pobierz fragmenty e-booków
Na pewno często zastanawiasz się, o ile jesteś w stanie zwiększyć efektywność swojej nauki? Być może myślisz o tym, aby poznać nowoczesne techniki szybkiej nauki, tak aby spędzać mniej czasu nad książkami i osiągając jednocześnie o wiele lepsze rezultaty?
Systematyczne ćwiczenia to zdecydowanie najlepsza metoda na opanowanie metod szybkiej nauki i uzyskanie zaskakujących efektów.
Istnieje takie powiedzenie, że „nieużywany mięsień zanika”. Można je również odnieść do naszego mózgu, dlatego warto pamiętać o tym, że:
  • jeżeli nie trenujesz szybkiej nauki, to niestety stracisz tę umiejętność o wiele szybciej, niż udało Ci się ją zdobyć.
  • potrzebna Ci jest nie tylko teoria, ale ponad wszystko – systematyczne praktyczne i sprawdzone ćwiczenia
  • zamiast wydawać pieniądze na drogie kursy lub kupować kosztowne materiały edukacyjne – możesz skorzystać z tego e-booka i ćwiczyć swój umysł w dowolnej chwili, kiedy tylko masz na to ochotę.
Teraz szybka (i tania) nauka jest dostępna również dla Ciebie!
Dzięki e-bookowi "Szybka nauka – praktyczne ćwiczenia" poznasz wiele praktycznych sposobów, jak uczyć się szybciej i o wiele przyjemniej.
Spróbuj sobie tylko wyobrazić, o ile łatwiejsze i przyjemniejsze stanie się Twoje życie, gdy będziesz mógł lepiej, szybciej i znacznie łatwiej zapamiętywać i uczyć się!
Dzięki nowopoznanym umiejętnością możesz poprawić swoje oceny w szkole lub na wyższej uczelni, a także zwiększysz swoje szanse na lepszą pracę, a co się z tym wiąże również na wyższą pensję.
E-book "Szybka nauka – praktyczne ćwiczenia" został przygotowany, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci samodzielne poznanie metod szybkiego uczenia się. Zawiera on 6 zestawów z praktycznymi ćwiczeniami (to w sumie ponad 90 ćwiczeń!), dzięki którym w łatwy sposób osiągniesz większą sprawność umysłu i będziesz uczył się jeszcze skuteczniej!
Pomyśl, jak wiele możesz zyskać inwestując naprawdę niewiele! Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy, zamów książkę, dzięki której z łatwością udoskonalisz metody szybkiej nauki!
Szybka nauka - pobierz fragmenty e-booków
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia
Zamów e-booka "Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia"!
Cena e-booka "Szybka nauka – praktyczne ćwiczenia" to tylko 19,97 zł!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz